Distribuční centrum


Jsme výhradním regionálním distributorem sortimentu profesionálních produktů pro zahrady firmy AGRO CS a.s.. Kromě rostlinného materiálu tak u nás můžete zakoupit také produkty pro výsadby zahrad, parků a ostatní zeleně za ceny téměř jako od výrobce. Cenovou a sortimentní nabídku najdete v našem E-shopu v záložce "Dokumenty" (pouze pro registrované partnery) nebo nám napište na e-mail info@skolky-studeny.cz, případně je k vyzvednutí ve školce v Tušimicích.

Substráty

Použití substrátů pro zakládání okrasných, rekreačních a sportovních ploch je v posledních době důležitou součástí samotné realizace.

Travní osiva

Pro to, aby trávník splňoval požadavky nejnáročnějších klientů, musí mít tyto důležité vlastnosti: hustota, odolnost vůči zatížení, malá tvorba biomasy, rychlá regenerace, odolnost vůči chorobám, dobrý vzhled (šířka a barva listu), snášenlivost nízkého sesekání.

Trávníkové koberce

Trávníkový koberec má široké použití. Vhodný je pro rodinné zahrady i veřejné parky. Trávník se vyznačuje dostatečnou odolností proti zatížení.

Hnojiva

Celistvost trávníku. Regenerace. Estetické nároky. Zádržnost vody.

Kůrový mulč

Mulčování je v realizacích zahrad velmi populární. Působí jako ochrana vysázených stromů a keřů i jako estetický prvek.

Herbicidy a Fungicidy

Systematické neselektivní přípravky proti širokému spektru jednoletých a víceletých plevelů. Příznaky účinku totálního herbicidu je postupné vadnutí, žloutnutí, zasychání a hnědnutí zasažené rostliny.

Textilie, kůly

Netkaná textilie. Úvazek. Dřevěné kůly a příčky. Dřevěné kůly se špicí určené pro kotvení stromů po výsadbě

Sečky, rozmetadla

AccuGreen 3000. AccuPro 2000 - rozmetadlo. Easy Hand Held - rozmetadlo.

Navštivte online katalog výrobků pro váš trávník a rostliny.       Katalog výrobků AGRO CS